• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawanie pięknych miejsc w Wielkiej Brytanii

Poznawanie pięknych miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to ze wszech miar piękne państwo. Przecież jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Dzisiaj stracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, iż jakby nie do końca chcą zjednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co w takim razie warto zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?
Na dobry początek bardzo dobrym kierunkiem jest Londyn, czyli najbardziej znaczące miasto na Wyspach oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najciekawsze zabytki i atrakcje trzeba poświecić przynajmniej kilka dni. Generalnie w Londynie można się zakochać.
Interesujące są również na przykład Oxford, Cardiff czy Leeds. Jeśli w grę wchodzi turystyka w Wielkiej Brytanii, świetnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który oferuje bardzo dużo interesujących miejsc. Przykładowo bardzo ładny jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę tej krainy. Można powiedzieć, że nie ma wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak zatem widać, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś bardzo interesującego.

Categories: Turystyka

Comments are closed.